Mesemondó-, énekverseny 2017.01.19

Hagyományosan a magyar kultúra napja alkalmából rendezzük meg iskolánkban mesemondó és népdaléneklő versenyünket. Ebben a tanévben 50 kisdiák készült mesetanulással, népdalénekléssel erre az alkalomra.

Mesemondó verseny eredményei

  1. évfolyam

Arany fokozat: KÁLLAI-BÁLINT BOTTYÁN FERENC 1.a

Ezüst fokozat:  RÓNASZÉKI PANNA 1.a                        
                         SZÖVÉNYI MIHÁLY    1.b

Bronz fokozat: HUNYADY ZSÓFIA 1.a

                         SZATMÁRY KINCSŐ MÁRIA 1.b

 

  1. évfolyam

Arany fokozat: ANDUCSKA-KEMÉNY ZENTE 2.b

Ezüst fokozat:  BUTHI ZSOMBOR 2.b
                         TÓTH CSENGE 2.a

Bronz fokozat: ISZTL KINCSŐ 2.b

                         SZVIRKÓ ALEXANDRA 2.b

                         SZENTMÁRTONI ANNA 2.a
                         KONRÁD EMMA 2.b

  1. évfolyam

Arany fokozat: TUNKEL HANGA 3.b

                          FORMANEK
                          – TEMESSZENTANDRÁSI EMMA RÉKA 3.b

 Ezüst fokozat:  WINTER ZÓRA 3.b
                          KÁLLAI- BÁLINT BARNA 3.b

 Bronz fokozat: HORVÁTH EMMA 3.a

                          JACZINA REGINA 3.a

  1. évfolyam

 

Arany fokozat: HARMATH ESZTER 4.b

Ezüst fokozat:  HUTAI LILIA  4.a 
                         BRUNHES ESTELLE 4.b

Bronz fokozat: BUTHI KINGA   4.a
                         LENGYEL VILMOS 4.b

                         SIKLÓSI PÉTER  4.a

 

Iskolai népdaléneklő verseny eredményei:

  1. évfolyam

Arany fokozat: BEKE LÍVIA 1.b

                         CSÁSZÁR KOLOS 1.b

Ezüst fokozat:  PINDZSULYA HANNA 1.b
                         SIMON ANNA 1.a

Bronz fokozat: RÓNASZÉKI PANNA 1.b
                         BAJNOK CSANÁD 1.b

                         DIMÉNY HANGA 1.a

 

  1. évfolyam

 

Arany fokozat: SINOROS -SZABÓ LAURA 2.b

Ezüst fokozat:  SZVIRKÓ ALEXANDRA 2.b
                         KIS KRISTÓF 2.a
Bronz fokozat: SEREGDI HANGA 2.a
                         SZŰCS BRIGITTA 2.a
                         POLCZER ERZSÉBET 2.b

 

  1. évfolyam

 

Arany fokozat: MÁTHÉ MÁRIA 3.a.                                                                                            

                         PINTÉR BOGLÁRKA 3.b

Ezüst fokozat:  FARKAS ANNA 3.b
                         WINTER ZÓRA  3.b                    

Bronz fokozat: HORVÁTH EMMA 3.a
                         JACZINA REGINA 3.a

 

  1. évfolyam

 

Arany fokozat: CSÁSZÁR KINCSŐ 4.b

                         KALMÁR ROZINA 4.b

Ezüst fokozat:  JOÓ PIROSKA 4.b

                         KALMÁR SAMU 4.a

Bronz fokozat: SZOLLÁR BENEDEK 4.b

                         HEGEDÜS CSABA 4.b