NÉMET NEMZETISÉGI ÉNEKVERSENY 2016.04.28.

2016. április 28-án Biatorbágyon rendezték a NÉMET NEMZETISÉGI ÉNEKVERSENYT, ahol tanulóink kimagasló eredményeket értek el!

Eredményeink:

I. Solo, Mundart Jahrgang 1-2. Die Liebe, die reist durch die Wöt ARANY

1. Jámbor Bernát 2.a Ei was bin i für a lustiger Bua

Felkészítő: Szentváry-Lukács Erika

II. Solo, Mundart Jahrgang 3-4. ARANY

2. Anducska-Kemény Tardos 4.a

Felkészítő: Kuszmann Nóra

III. Duo Jahrgang 3-4. ARANY

3. Csigó Petra 4.a

4. Jámbor Gréta 4.a

Felkészítő: Kuszmann Nóra

IV. Gruppe – Mundart Jahrgang 3-4. ARANY

5. Máthé Mátyás 4.a

6. Imre Zsófia 4.a

7. Kállai-Bálint Bánit 4.a

8. Szendi Julcsi 4.a

9. Almási Levente 4.a

10. Takács Eszter 4.a

Felkészítő: Kuszmann Nóra

V. Kanon – Zweistimmig Jahrgang 3-4. Die Sonne geht auf ARANY

11. Várkonyi Ábel 3.b Alle Vögel

12. Pandula Mária 3.a

13. Ágoston Erzsébet 3.a

14. Treer Borbála 3.b

15. Sinóros-Szabó Zsombor 3.a

16. Csenger Adél 4.a

Felkészítő: Szentváry-Lukács Erika

VI. Chor Unterstufe ARANY

(Die Kinder von den Gruppen und:) ÉS VÁNDORSERLEG                             

17. Endreffy Réka 4.a

18. Jókay Emma 4.a Maria zu lieben

19. Egervári Enéh 4.a Mein Hirt ist Gott

20. Veréb Bulcsú 4.a

21. Czégény Orsolya 4.a

22. Pelcz Antal 4.a

23. Tóth Áron 4.a

24. Makai Viktória 3.a

25. Mészáros Levente 3.a

26. Hutai Lília 3.a

27. Hunyady Júlia 3.a

28. Nagy Mira 3.a

29. Kalmár Rozina 3.b

30. Szollár Benedek 3.b

31. Ádám Attila 3.b

32. Müller Andor 3.b

33. Szvirkó Mária 3.b

34. Kalmár Samu 3.a

35. Császár Kincső 3.b

36. Joó Piroska 3.b

Felkészítő: Szentváry-Lukács Erika

VII. Terzett Jahrgang 7-8. Wahre Freundschaft (3stimmig) ARANY

37. Hugauf Lotti 7.a ARANY CSENGETTYŰ

38. Fejér Mária 7.a Felix Mendelssohn Bartholdy:Engel Terzett asu dem „Elias” (Nr. 28.)

39. Kecskés Aranka 8.

Felkészítő: Szentváry-Lukács Erika

VIII. Gruppe Jahrgang 7-8. EZÜST

(3 vom Terzett und noch:) Wenn alle Brünlein

40. Antoni Anna 7.a Ein Schäfermädchen ging ins Grüne

41. Isztl Emese 7.a

42. Deák Júlia 8.

Hugauf Lotti 7.a

Fejér Mária 7.a

Kecskés Aranka 8.

Felkészítő: Szentváry-Lukács Erika

IX. Gruppe Jahrgang 5-6. EZÜST

43. Lindmayer Antal 5.a

44. Csenger Ákos 5.a

45. Szabóky Angéla 5.a Herr, ich bin Dein Eigentum

46. Balics Réka 5.b Wahre Freundschaft (2stimmig)

47. Bálint Katalin 5.a

48. Müller Cecília 5.b

Felkészítő: Szentváry-Lukács Erika

X Chor Oberstufe ARANY

(A csoportban szereplőkön és a negyedikes kósustagokon kívül:

49. Hugauf Dorka 5.b

50. Horváth Janka 5.a

51. Fenyves Angelika 5.a

52. Hegedüs Anna Barbara 5.a Mein Hirt ist Gott

53. Jaczina Roland Ein Jäger aus Kurpfalz

54. Pongrácz Károly 5.a

55. Venczel Viktória 5.a

56. Kolos Dalma 5.b

57. Tagscherer Boglárka 5.b

58. Czentye Boglárka 7.a

59. Kapitány Luca 7.a

Felkészítő: Szentváry-Lukács Erika

Gratulálunk a kimagasló eredményeikhez!